AgeSA Storytel’de

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA’nın hazırladığı yaşlanma ve yaşlılık konusunda rehber niteliğindeki “Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa” kitabı, artık Storytel üzerinden sesli olarak da dinlenebiliyor. Oyuncu Sezin Akbaşoğulları’nın seslendirdiği ve yaşlanma sanatının anlatıldığı Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa’da Şair Sunay Akın, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Klinik Psikolog Beyhan Budak ve Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın önerileriyle orta yaştan itibaren yaşlılık dönemine hazırlanmaya, yaşlanma döneminde ise dolu dolu yaşamaya rehberlik edecek içerikler yer alıyor.

Her Yaşta kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye’de yaşlanmayla ilgili toplumsal sorunu ele alan ilk şirket olan AgeSA, yaşlanma döneminde dolu dolu yaşamaya rehberlik edecek Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabını Storytel iş birliği ile seslendirdi. Oyuncu Sezin Akbaşoğulları’nın seslendirdiği Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabı, Storytel platformu üzerinden dinlenebiliyor.

Yaşlanma sanatını anlatıldığı Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabında yaşlılık üzerinde araştırmalar, yaşlanmaya bakış açımız, yaşlanma sanatı,“yaş”ın tanımı, Türkiye’nin yaşlanma stratejisi ve anatomisi yer alıyor. Dünyadan farklı örneklerin yer aldığı “Dünyada Yaş Almak” ve “Başarılı Yaşlanmak” bölümleri ve yaş almaya dair deneyimlerin paylaşıldığı “Dolu Dolu Yaşa” bölümü Şair Sunay Akın, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Klinik Psikolog Beyhan Budak ve Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın önerileriyle akıcı bir okuma ve dinleme deneyimi sunuyor.

AgeSA Hayat ve Emeklilik Hakkında
AgeSA Hayat ve Emeklilik, Sabancı Holding ile iki yüz yıllık sigortacılık geçmişi olan Belçikalı sigorta şirketi Ageas’ın ortaklığıdır. AgeSA aynı zamanda halka açık bir şirket olup, hisseleri “AGESA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AgeSA, bireylerin tasarruf ve birikim ihtiyaçları için bireysel emeklilik ürünleri sunmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerine sunduğu hayat ve kaza sigortası ürünleriyle de yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı bireyleri ve ailelerini güvence altına almaktadır.