Bahadır Bilecik, Teklos AŞ’nin Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index’in lojistik alanında hizmet veren şirketi Teklos AŞ’nin Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Bahadır Bilecik getirildi.

Türk bilişim sektöründe “Geleceğin teknoloji dağıtım grubu” vizyonuyla hareket eden ve 200’den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapan Index Grup’un lojistik alanında faaliyet gösteren şirketi Teklos AŞ, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısını Bahadır Bilecik olarak belirledi.

Teknoloji dağıtımı alanında güçlü bir altyapı ve organizasyona sahip olan Teklos AŞ, bu yeni yapılanmayla birlikte teknoloji sektörü başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm sektörlere inovatif çözümlerle lojistik hizmeti vermeye hazırlanıyor. Bahadır Bilecik, Teklos AŞ’de özellikle e-ticaretin son yıllarda büyümesiyle tüm sektörler için kritik bir ihtiyaç haline gelen lojistik alanında yeni iş modelleri geliştirmekten sorumlu olacak.

Bahadır Bilecik kimdir?
1979 yılında Antakya’da doğan Bahadır Bilecik, 2002 yılında Niğde Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılında İndeks AŞ’de Perakende Satış Grubu Müşteri Temsilcisi olarak çalışmaya başladı. 2005-2007 yılları arasında da İndeks AŞ’de OEM Pazarlama Grubu Kanal Yöneticiliği yaptı. 2007 yılında yine İndeks AŞ’de Aratoptan Satış Yöneticisi, 2009 yılında ise Anadolu Yaygın Satış Grubu’nda Satış Yöneticisi olarak görev aldı. 2012 Eylül – 2014 Mart döneminde Index Grup şirketlerinden Neotech AŞ’de Satış Müdürü olarak çalışan Bilecik, Mart 2014’te Index Grup şirketlerinden Datagate AŞ’de Satış Müdürü görevini üstlendi. 1 Kasım 2019 – 14 Kasım 2022 tarihleri arasında ise Datagate AŞ’de Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Bilecik, kariyerine Teklos AŞ’de Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak devam ediyor.

www.teklos.com.tr
1989 yılında “Türkiye’nin Teknoloji Kaynağı” olma vizyonuyla yola çıkan ve bugün “Türkiye’nin Lider Bilişim Teknolojileri Dağıtım Grubu” olan Index Grup’un lojistik alanındaki yatırım planları doğrultusunda 2006 yılında kurulan Teklos AŞ, teknoloji lojistiği alanında faaliyet gösteriyor. Teklos AŞ; Şekerpınar bölgesinde bulunan 15.000 m2’lik lojistik merkezinde depolama hizmetleri, yurt içi dağıtım ve lojistik yönetimi alanlarında hizmet veriyor. Teklos AŞ, depolama ve dağıtım hizmetlerinin yanı sıra, hammaddeden tüketime kadar uzanan tedarik zinciri sürecindeki tüm hizmetleri “kapıdan kapıya” gerçekleştiriyor. Teknoloji ürünlerinin depolamasını, depo içi katma değerli hizmetleri, stok yönetimini, dağıtımını, iade yönetimini, servis lojistiğini bir bütün olarak sağlayan Teklos AŞ, tedarik zincirleri içindeki lojistik hizmetlerde kalitesini, hızını ve verimliliğini sürekli olarak arttırarak Türkiye’yi teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor.