Birleşik Ödeme Pazarlama Direktörü Seda Küçükfırat Arslan oldu

Türkiye’nin lider fintech şirketi Birleşik Ödeme’nin Pazarlama Direktörlüğü görevine Seda Küçükfırat Arslan getirildi.

İnovatif fintech çözümleriyle dikkat çeken Türkiye’nin ilk elektronik para şirketlerinden Birleşik Ödeme’nin Pazarlama Direktörlüğü görevine Seda Küçükfırat Arslan getirildi.

Seda Küçükfırat Arslan, 2004 yılında Işık Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İngiltere’deki Birmingham Üniversitesi’nde Ekonomi Politikası Yüksek Lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle tamamladı. Pazarlama alanında yaklaşık 14 yıllık deneyime sahip olan Seda Küçükfırat Arslan, bugüne kadar hızlı tüketim, perakende, saat, mücevher, moda ve enerji sektörleri olmak üzere ulusal ve uluslararası pek çok şirkette çeşitli pozisyonlarda yer aldı. Seda Küçükfırat Arslan son olarak Petrol Ofisi’nde Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Sadece son 3 yılda yüzde 300’lük büyümesi ve Finberg ile Oyak Portföy Girişim Sermayesi Fonları’ndan aldığı yatırımlarla adından söz ettiren Birleşik Ödeme, Türkiye’ye ek olarak Azerbaycan, Romanya ve Gürcistan’da faaliyet gösteriyor. Şirketin bölgenin en önemli fintech oyuncularından biri olma vizyonu kapsamında Küçükfırat yeni görevinde, şirketin ulusal ve bölgesel pazarlama stratejilerinin oluşturulmasından ve yürütülmesinden sorumlu olacak.

Birleşik Ödeme Hizmetleri A.Ş
Birleşik Ödeme, şirketlere dijital finansal çözümler yaratmaları ve kendi müşterilerine daha esnek, uygun, hızlı ve sorunsuz tüketici deneyimleri sunmaları yolunda uçtan uca finansal teknoloji alanında hizmet veren bir elektronik para şirketidir. Ön ödemeli kart ve dijital cüzdan, online/offline tahsilat, uluslararası ve yurt içi para transferi, kiosk, akıllı kasa ve sadakat programları olmak üzere beş hizmet grubunda ürün sunmaktadır. Şirket, 2020 yılında Finberg’ten aldığı yatırımın yanı sıra 2021 yılında da Oyak Portföy Girişim Sermayesi Fonları’ndan aldığı yatırım ile hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.