Dassault Systèmes ve Hyundai Motor Anlaşmalarını Beş Yıl Daha Uzattı

30 yıldır iş ortaklıklarını sürdüren Dassault Systèmes ve Hyundai Motor, Dassault Systèmes’in CATIA uygulamaları üzerinden teknoloji gelişimi alanında çalışmalar yürütüyor, İki şirket arasında yapılan anlaşmanın beş yıl daha uzatılmasıyla, Hyundai Motor’un gelecekteki büyüme ivmesi ve yeni iş alanları desteklenmeye devam edecek

Dassault Systèmes, CATIA uygulamaları kapsamında Hyundai Motor’la yeni bir tedarik ve bakım anlaşması yaptı. Bu anlaşmayla birlikte Hyundai Motor, yerel ve küresel olarak çeşitlilik arz eden iş ortaklarıyla olan pürüzsüz iş birlikçi teknolojik ilişkilerini geliştirebilecek.

Dassault Systèmes, Hyundai Motor’un uzun süreli büyüme iş ortağı olarak biliniyor. Son 30 yıldır Hyundai Motor’a teknik destek veren ve CATIA uygulamasını sunan firma bu sayede araçların ve buna bağlı teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Halihazırda Hyundai Motor grubunun birçok ülkedeki teknik merkezi tarafından kullanılan CATIA, ilk fikir planlama aşamasından tasarım, analiz ve montaja kadar tüm üretim sürecini 3D bir modelde tasarlamak için kullanılan çözümlerin başında geliyor. Ayrıca Hyundai Motor’un ürün geliştirme sürecini kısaltmaya ve maliyetlerini düşürmeye katkıda bulunuyor.

İşletmelerin, orijinal ekipman üreticilerinden tedarik zincirlerine kadar tüm üretim ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan Dassault Systèmes’in CATIA uygulaması ve 3DEXPERIENCE platformu, başarılı ürünler üretmek için en iyi ve en inovatif çözümler arasında bulunuyor.

Dassault Systèmes Asya-Pasifik Başkan Yardımcısı Samson Khaou konuyla ilgili bir açıklamada bulunarak Hyundai Motor ile yaptıkları anlaşmanın uzatılmasının, Kore’deki mobilite endüstrisinin, araçların elektrifikasyonuna doğru hızla ilerlediği bir dönemde gerçekleştiğine dikkat çekti. Bu iş birliğinin devamının, elektrikli araç endüstrisindeki yeni değişikliklere daha istikrarlı bir şekilde hazırlanmalarına katkı sunacağını belirten Khaou, sözlerine şöyle devam etti: “Bu ortaklık sayesinde Dassault Systèmes, Hyundai Motor’un küresel otomobil pazarında ve yeni iş alanlarında lider konuma gelmesine yardımcı olacak teknolojiyi ve bilgi birikimini sağlamaya devam edecek.”

###

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Dassault Systèmes’in CATIA uygulamaları için: https://www.3ds.com/products-services/catia/

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu, 3D tasarım yazılımı, 3D Dijital Modelleme ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (Product Lifecycle Management-PLM) çözümleri için: http://www.3ds.com

DASSAULT SYSTÈMES HAKKINDA

3DEXPERIENCE şirketi Dassault Systèmes, insan gelişimi için bir hızlandırıcı görevi görmektedir. Dassault Systèmes olarak sürdürülebilir inovasyonlar hayal etmek için işletmelere ve insanlara iş birlikçi 3D sanal ortamlar sağlıyoruz. Müşterilerimiz, 3DEXPERIENCE platformumuz ve uygulamalarımızla gerçek dünyanın sanal ikiz deneyimlerini yaratarak inovasyon, öğrenme ve üretimin sınırlarını zorluyor. Dassault Systèmes, 140’tan fazla ülkedeki her sektör ve her ölçekte faaliyet gösteren 300.000’den fazla müşteriye değer katıyor. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin: https://www.3ds.com