Dockers®, Avrupa elçisi ile kış görünümleriyle karşınızda!

Geçtiğimiz sezon dünya rekoru sahibi şampiyon ve flatland BMX efsanesi Fransız bisikletçi Matthias Dandois, Dockers®’ın yeni Avrupa elçisi olmuştu. Bu heyecan verici iş birliği, aslında bir stil hikayesinin ötesinde özgün ve arzu edilen bir marka olma, yaratıcılık ve iyimserlik gibi güçlü değerlerin paylaşılmasını da kapsıyor.

Stil, özgünlük ve özgürlüğün anahtar kelimeler olduğu bu kış sezonunda ise Dockers® ve Matthias, California’nın ‘cool’ tarzı ve 90’ların sokak giyiminden etkilerle beraber aralarındaki mükemmel uyumu göstermeye devam ediyor. Matthias, ilham veren benzersiz bir marka elçisi olarak markayla ortak değerlerini dünyayla paylaştığı bu yolculukta, aynı zamanda insanların diledikleri gibi giyinmelerine öncülük ediyor.

Sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası ve Casual Friday akımının öncüsü Dockers® artık erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yöneldi. Marka samimi, rahat ve son derece çalışkan Matthias ile California Cool tarzını yansıtırken, aralarındaki mükemmel uyumu da göstermeye uzun bir süre daha devam edecek. #DockersCrew

Matthias Dandois hakkında
Dokuz kez BMX flatland dünya şampiyonu olan 32 yaşındaki Matthias Dandois, BMX bisiklet yarışlarını yeni boyutlara taşıyor. Dünyanın her yanında performanslarını sergileyen Matthias, daima potansiyelini aşarak ve kendi disiplininde yeni sınırları zorlayarak on yıldan daha kısa sürede serbest stilin mega starı haline geldi. Üstün performansıyla işinin teknik zorluklarını unutturan Matthias, yeni bir sanat türüne imza atıyor. Bisikletiyle bütünleşen Matthias Dandois, hareketlerine yaratıcılık katmak için bazı riskleri göze almaktan çekinmiyor. Çok çalış, çok eğlen mottosuyla hareket eden Matthias, kariyerine başladığı 2008 yılından bu yana 90’dan fazla ülkeyi ziyaret etti. Zamanını New York ve Paris arasında bölüyor. Oyuncu, model, yogi, dövme tutkunu, kreatif, fotoğrafçı ve kameraman, sporcu gibi pek çok sıfatı olan Matthias, çok sevdiği uzmanlık alanını “sadece bir bisiklete ve bir beyne ihtiyacınız var” sözleriyle tanımlıyor. Matthias’ın bir sonraki hedefi 2024 Paris Olimpiyat Oyunları.
Instagram: @matthiasdandois
#DockersCrew

Dockers® hakkında
Dockers® chino pantolonun yaratıcısı ve uzmanı olarak ofis giyimine konfor ve hava katarken özgün bir yaşam tarzını da tanımlıyor. San Francisco’da (California, ABD) üretilen bu Amerikan klasiği, hem yaşamı hem iş hayatını kolaylaştıran üstün kaliteli orijinal ürünler sunuyor. Dockers®, erkeklerin önemli etkinliklerin dışında da iyi giyinmelerini sağlarken karşılarına çıkacak her fırsatı değerlendirmeleri için özgüven kazandırıyor. Başka bir deyişle, modern yaşama yönelik olarak en iyi chino pantolonları ve stilleri sunmak için güncellenen marka, müşterilerinin güvenini kazanıyor. Dockers®, 1986’dan bu yana her ortama uygun sportif şık stilleri daha fazla konfor ve çok yönlülükle sunuyor. Chino denince ilk akla gelen marka olan Dockers®, çeşitli fit ve stillere sahip düşünceli tasarımlarını sunarken her adımda çevresel etkisini azaltmaya odaklı sürdürülebilirlik yaklaşımıyla inovasyonlar geliştirmeye devam ediyor.