Dockers® x Danny Leon ve Dockers® x Izaïdy Cabral De Pina #DockersCrew ekibinde

Matthias Şubat ayında ekibe katılmasıyla birlikte markaya yeni, farklı ve havalı bir görünüm kattı. Şimdi de #DockersCrew Matthias sayesinde genişliyor.

Çocukluğundan beri kaykay yapan ve İspanya’da kendi kategorisinin en iyileri arasında yer alan Madridli kaykaycı Danny ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Danny ve Dockers® elbette yaşam tarzı konusunda aynı zevke sahip ama bizi birlikte çalışmaya motive eden ortak noktalarımız tutku ve özgünlük! Aynı zamanda sokak sporlarına duyduğumuz ortak sevgi, pozitif yaklaşım ve iyimserlik bizi Danny Leon ile bir araya getirdi. Danny yaptığı işi seviyor ve sevdiği işi yapıyor, konfor alanının dışına çıkmaktan ve yenilikleri denemekten çekinmiyor. Bu heyecan verici iş birliğine başlamamızın nedenleri de tam olarak bunlar.

Danny Leon “Dockers® ailesinin bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyorum. Önceden de Dockers® hayranı olduğum için ekibe katılmaktan gerçekten mutluyum. Birlikte neler yapacağımızı, nasıl gelişeceğimizi, hangi yönde ilerleyeceğimizi görme fikri beni çok heyecanlandırıyor. Bu iş birliği benim için büyük bir zevk,” diyor.

#DockersCrew ekibine katılan bir başka sporcu ise 22 yaşındaki Fransız kaykaycı Izaïdy Cabral de Pina. Nice’li Izaïdy, arkadaşları sayesinde ödünç aldığı bir kaykayla pek çok disiplini kapsayan bu alanda çalışmaya başladı. Kendisini ve kariyerini gerçekten anlayabilecek bir ortak arayışında olan Izaïdy’nin de inandığı gibi, Dockers® hem ürünler için aynı vizyonu hem de aynı değerleri paylaşan marka olarak aradıklarını ona sunabiliyor. Izaïdy popüler yanlış inanışları yıkmaya ve kaykay alanında kendi yerini almaya kararlı genç bir kadın.

Dockers® Uluslararası Pazarlama Direktörü Johann Bondu iş birliği konusunda şöyle dedi: “Danny ve Izaïdy’nin Matthias ile birlikte Dockers® ekibinde yer almasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu projeyle beraber çok önem verdiğimiz California yaşam tarzını tekrar vurgulayarak Avrupa’daki gelişmemiz için bir adım daha atıyoruz.”

Marka her iki sporcunun hem profesyonel yaşamlarında hem kişisel deneyimlerinde daima konforlu hissetmeleri için iki yıl boyunca giyimlerini üstlenecek. Bu iş birlikleri kapsamında Khaki Pant Kampanya’sının Avrupa’ya uyarlanmasıyla başlayarak pek çok proje planlanıyor. Matthias’ın sunumuyla Madrid şehrinde Fuencarral’da açtığımız Dockers® mağazasında düzenleyeceğimiz bir kaykay partisiyle de iki yeni marka elçimizi tanıttık. Bu özel etkinlikte elçilerimiz kaykay gösterileri yaparak ve başka aktivitelere katılarak Dockers® ile kendi kişilikleri ve yetenekleri arasındaki uyumu gözler önüne serdiler.

#DockersCrew ekibinin üç yeteneği Khaki Pant Kampanyamızı duyurmak için bize mükemmel bir fırsat veriyor. Hepsi aynı değerleri paylaşsa ve sokak sporlarının aynı alanında oynasalar da stil ve görünüm açısından farklılaşıyorlar. Bu sayede her biri kendi özgün stilini korurken ekip içinde bağlılık yaratılabiliyor. Dockers® olarak köklerimize dönerken ekibimizle birlikte California sokak stilini ve parçalarımızın ne denli çok yönlü olduğunu göstermek için yeni sezon kampanyasında en önemli parçalarımızı öne çıkarıyoruz. Erkek koleksiyonundan kadın koleksiyonuna ve aksesuarlara kadar farklı ve sportif şık bir seçkiyle yeni sezona hazırız!

California yaşam tarzını kutlama yaklaşımımızı yansıtan kampanyada ekiple birlikte mükemmel havanın tadını çıkarmaya, güzel manzaraları, dostlukları ve karşımıza çıkan güzellikleri takdir etmeye odaklanıyoruz. Dockers® yaşam tarzını bir yürüyüşe çıkmak ve hayatı iyi yaşamak gibi gerçek kesitlerle ifade ediyoruz. Özgürce kendiniz olmanızı sağlayan sportif şık stillerin öncülüğünü üstleniyoruz. 1986’dan beri pozitif, orijinal ve özgün Dockers® tarzıyla.

Danny Leon, “Matthias ve diğer ekip üyeleriyle birlikte bazı harika projelere imza atacağımızı biliyorum” derken Johann Bondu şunları ekledi: “Danny ve Izaïdy son derece dinamik iki genç sporcu ve yeni Dockers® kampanyasını Danny’nin ülkesinde lanse ettiğimiz için çok heyecanlıyız.”

Matthias Dandois hakkında
Dokuz kez BMX flatland dünya şampiyonu olan 32 yaşındaki Matthias Dandois, BMX bisiklet yarışlarını yeni boyutlara taşıyor. Dünyanın her yanında performanslarını sergileyen Matthias, daima potansiyelini aşarak ve kendi disiplininde yeni sınırları zorlayarak on yıldan daha kısa sürede serbest stilin mega starı haline geldi. Üstün performansıyla işinin teknik zorluklarını unutturan Matthias, yeni bir sanat türüne imza atıyor. Bisikletiyle bütünleşen Matthias Dandois, hareketlerine yaratıcılık katmak için bazı riskleri göze almaktan çekinmiyor. Çok çalış, çok eğlen mottosuyla hareket eden Matthias, kariyerine başladığı 2008 yılından bu yana 90’dan fazla ülkeyi ziyaret etti. Zamanını New York ve Paris arasında bölüyor. Oyuncu, model, yogi, dövme tutkunu, kreatif, fotoğrafçı ve kameraman, sporcu gibi pek çok sıfatı olan Matthias, çok sevdiği uzmanlık alanını “sadece bir bisiklete ve bir beyne ihtiyacınız var” sözleriyle tanımlıyor. Matthias’ın bir sonraki hedefi 2024 Paris Olimpiyat Oyunları.
Instagram : @matthiasdandois
#DockersCrew

Danny Leon hakkında
İspanya’da kaykay sporunun öncülerinden biri olarak kabul edilen 27 yaşındaki Danny Leon bugün ülkesinin en iyi kaykaycıları arasında yer alırken son birkaç yılda uluslararası arenada da ün kazandı. henüz 9 yaşındayken öğleden sonralarını evinin önündeki parkta kaykay yapan çocukları izleyerek geçiriyordu. Bir kaykayı ödünç alıp çalışmaya karar verdi 2012 yılından itibaren kaykay videolarını Instagram’da paylaşmaya başladı. İspanya’nın Vigo şehrinde ilk kaykay yarışmasını kazanan Danny, kendi döneminin en iyi İspanyol kaykaycıları arasında yer almanın yanı sıra 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda 9. oldu. Eyfel Kulesi’nin önü dahil dünyanın pek çok farklı yerinde performanslarını sergileme fırsatı buldu. Sörf ve snowboard gibi spor disiplinleriyle birlikte yemek yapmak, fotoğrafçılık ve video kurgu gibi farklı alanlara da ilgi duyan Danny, önümüzdeki yıllarda da müthiş becerileriyle izleyenleri etkilemeye devam edecek.
Instagram: @danny_leon
#DockersCrew

Izaïdy Cabral hakkında
22 yaşındaki Izaïdy Cabral de Pina sadece birkaç yıl önce kaykay yapmaya başlayan genç bir sporcu. Arkadaşlarıyla birlikte pratik yaparak kaykaya başlayan Izaïdy evinin çok yakınındaki bir spor sahasında çalışıyordu. Her ne kadar kaykay yapmayı anında sevse de çoğunlukla beyaz erkeklerin hakimiyetindeki bir alanda genç bir siyah kadın olarak başarılı olması hep garanti değildi. Yine de asla pes etmeyen Izaïdy, kariyer gelişimi için doğru tavsiyeleri ve desteği alabileceği JNsas ajansına katıldı ve koçu Guillaume Caraccioli ile burada tanıştı. Yeni yetenekler keşfetmeyi ve bir yandan da Nice’te disiplinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Amour Paten Kulübüne de katıldı. Fransa Şampiyonasına katılma hakkı kazanan Izaïdy şimdi azimli bir şekilde 2024 Paris Olimpiyatlarında yarışmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Instagram: @izaidycabral
#DockersCrew

Dockers® hakkında
Dockers® chino pantolonun yaratıcısı ve uzmanı olarak ofis giyimine konfor ve hava katarken özgün bir yaşam tarzını da tanımlıyor. San Francisco’da (California, ABD) üretilen bu Amerikan klasiği, hem yaşamı hem iş hayatını kolaylaştıran üstün kaliteli orijinal ürünler sunuyor. Dockers®, erkeklerin önemli etkinliklerin dışında da iyi giyinmelerini sağlarken karşılarına çıkacak her fırsatı değerlendirmeleri için özgüven kazandırıyor. Başka bir deyişle, modern yaşama yönelik olarak en iyi chino pantolonları ve stilleri sunmak için güncellenen marka, müşterilerinin güvenini kazanıyor. Dockers®, 1986’dan bu yana her ortama uygun sportif şık stilleri daha fazla konfor ve çok yönlülükle sunuyor. Chino denince ilk akla gelen marka olan Dockers®, çeşitli fit ve stillere sahip düşünceli tasarımlarını sunarken her adımda çevresel etkisini azaltmaya odaklı sürdürülebilirlik yaklaşımıyla inovasyonlar geliştirmeye devam ediyor.