D’S damat ve Damat Tween’de ZUBİZU Üyelerine Özel Fırsatlar!

ZUBİZU üyeleri 31 Ağustos’a kadar D’S damat’tan yeni koleksiyondan yapacakları 2.000 TL ve üzeri alışverişte anında 300 TL indirim, Damat Tween’den yapacakları 7.500 TL ve üzeri alışverişte anında 1.150 TL hediye kazanacak! ‘Ceremony’ ürün grubundaki 3.000 TL’ye varan indirim kazanma fırsatı da sürüyor!

D’S damat ve Damat Tween’in birbirinden şık parçalarını içeren 2022 İlkbahar-Yaz ve 2022/23 Sonbahar-Kış sezonlarına ait yeni koleksiyonlarında, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyelerine özel kampanyalar başlıyor. Erkek hazır giyim sektörünün öncü markalarından D’S damat Mağazalarından 31 Ağustos’a kadar tek seferde yapacakları 2.000 TL ve üzeri alışverişte anında 300 TL indirim fırsatı ZUBİZU üyelerini bekliyor. Yeni nesil enerjiyi yakalamak isteyenlerin ilk tercihi Damat Tween Mağazalarında ise yine ZUBİZU üyeleri 31 Ağustos’a kadar tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üzeri alışverişte anında 1.150 TL hediye kazanacak.

Ceremony Ürün Grubunda Kaçırılmayacak ZUBİZU Kampanyası!

D’S damat Mağazalarının ‘Ceremony’ ürün grubunda, ZUBİZU üyelerinin 31 Ağustos’a kadar yapacakları 6.000 TL ve üzeri alışverişte anında 2.000 TL indirim uygulanırken, Damat Tween mağazalarında yine aynı ürün grubunda yapacakları 10.000 TL ve üzeri alışverişte anında 3.000 TL hediye uygulanacaktır.

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Sayısı 4 milyonu geçen üyelerine, Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 600’e yakın markasında avantaj ve indirimler sunuyor. Hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatıyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan, D’S damat ve Damat Tween Mağazaları’ndan ulaşılabilir.