Eclit, ilk 500 bilişim şirketi arasında 4. oldu

IT’yi yalınlaştıran ve müşterilerine en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti sunan Eclit, bu yıl 23.’sü gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın Sistem Entegratörü ve İş Ortağı, Bulut Hizmeti kategorisinde 4. oldu.

IT’nin karmaşasını yalınlaştıran uçtan uca çözümler sunan Eclit, bu yıl 23.’sü düzenlenen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda yer aldı. Araştırmanın dört ana başlığı arasında bulunan Sistem Entegratörü ve İş Ortağı sıralamasında yer alan Eclit, Hizmet – Bulut alt başlığında 4. sıradan yer buldu. Ayrıca Hizmet ve Donanım alt başlıklarında da yer aldı. Bunların dışında İstanbul’daki en iyi şirketlerin yer aldığı sıralamaya girmeyi başaran Eclit, 2021 yılının İlk 500 Bilişim Şirketi’nden birisi oldu.

Eclit Co-CEO’su Evren Ballı, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Her yıl düzenlenen ve bilişim sektörünün güncel durumunu detaylı bir şekilde sunan Bilişim 500 araştırması tüm Türkiye için çok değerli. Kısa sürede sektör standardı haline gelmiş bir listenin birçok başlığında yer almak da fazlasıyla mutluluk verici. Attığımız adımların ve verdiğimiz emeğin en değerli karşılıklarından biri olan bu gibi sonuçlardan güç alarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha da iyileştireceğiz ve onlar için IT’lerini yönetmeye devam edeceğiz.”

Eclit hakkında
Pukta ve Clonera’nın birleşiminden doğan Eclit, Türkiye’de Yönetilen Hizmetler (MSP) vermek üzere kurulmuş ilk firmadır. Eclit, IT’nin karmaşasını yalınlaştırıp yarının teknolojik gerekliliklerine hazır olmaları için her ölçekteki işletmenin ihtiyaç duyduğu uçtan uca ve güvenilir IT çözümleri sunarak şirketlerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Müşterilerine daima en güncel teknolojiyi en uygun maliyetlerle sunabilmek için Eclit, ürünlerinin ve hizmetlerinin tamamını iyileştirirken teknolojik gelişmeleri, sektörel ihtiyaçları ve dünyaya yön veren trendleri yakından takip etmektedir.