Emporio Armani ile Göz Alıcı Şıklığı Keşfet

Ünlü İtalyan markası Emporio Armani’nin yeni modeli, siyah deri kayışı ve kare kadranıyla iddialı bir duruş sergiliyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Emporio Armani’nin yeni modeli, klasik tasarımlardan hoşlanan kadınların beğenisini topluyor. Saatin kare şeklindeki kadranı, siyah deri bir kayışıyla tamamlanıyor. Saatin indeksinde birlikte kullanılan Roma rakamları ve çizgisel detaylar ise adeta dünü ve bugünü buluşturuyor. Son derece zarif görünen saat, klasik bir tarza sahip olsa da her stille şık bir uyum sağlıyor.

Emporio Armani’nin zengin saat koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Ürün Bilgisi:
AR11067

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.