Festivallerin tadını TCL 30 Serisi ile çıkartın

Yaz mevsimi geldi, festival sezonu başladı. Siz de yazın tadını festivallerde çıkarmaya hazırlanıyorsanız, TCL 30+ ve TCL 30 akıllı telefonlarının kamera ve sosyal medya paylaşım özellikleriyle çektiğiniz harika fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve benzersiz tarzınızı sergileyebilirsiniz.

Güçlü kamera özelliklerine, büyük depolama alanlarına ve hızlı internet bağlantılarına sahip TCL akıllı telefonlar, fotoğraf çekme, oyun oynama, çalışma ve paylaşım yapma özellikleriyle, eğlenme şeklimizde devrim yaratıyor.

Bu yaz festival ve konserlere katılacaklar için akıllı telefonlar eğlencelerinde vazgeçilmezleri olacak. Müzik ile coşacak kalabalık içinde sıkışıp kalmak istemeyenler akıllı telefonlarının kameraları ile çektikleri güzel anları sosyal medyada paylaşarak özgürlüğün de tadını çıkaracak. Bunun için öne çıkan akıllı telefonlar içerisinde teknolojiyi herkes için demokratikleştiren TCL’in akıllı telefon ailesi harika özellikler sunuyor. Özellikle TCL’in erişilebilir fiyat politikasındaki mükemmel performansını ve yeniliklerini gözler önüne seren TCL 30+ ve TCL 30 akıllı telefonlar bunların başında geliyor.

128 GB depolama alanına sahip TCL 30+ ve 64 GB depolama alanına sahip TCL 30 akıllı telefonları herkesin festival anında benzersiz tarzını ve yaratıcı yeteneğini sergilemesini sağlayacak yenilikçi kamera özellikleri içeriyor. Her iki cihaz da 50 MP AI üçlü kameraya sahipken TCL 30+ modellerinde ultra geniş açılı bir ön kamera da bulunuyor, böylece herkes rahatça çekim yaparak festivaldeki eğlence dolu anlarını sevdikleriyle paylaşarak ölümsüzleştirebilecek.

Festival coşkusunu katlayan özellikler kameraları ile de sınırlı değil. TCL 30 Serisi akıllı telefonlar sosyal medya kullanıcılarına paylaşmanın keyfini çıkarabilecekleri özellikler de sunuyor. Steady Snap, zamanı duraklatarak hareketli nesnelerin net bir şekilde yakalanmasını sağlıyor. Akıllı AI algılama 22’ye kadar farklı sahneyi algılarken AI HDR video pozlamayı ayarlıyor ve ayrıntıları optimize ediyor. Düşük Işık HDR ise düşük ışıkta dengeli çekimler yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar Tek Çekim özelliği ile de tek çekimden farklı görüntü türleri alabiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde, TCL 30 Serisi kullanıcıları ister müzikle coşan kalabalık olsun ister bir selfie veya sahnedeki sanatçı olsun hayranlık uyandıran çekimler yapma imkânı bulacak.

Ayrıca TCL 30+ ve TCL 30 5.010 mAh pil gücüne sahip. Gün boyu süren pil ömrü sayesinde, kullanıcılar festivalde pil endişesi yaşamadan özgürce ve gönül rahatlığı ile cihazlarını kullanabilecek.

TCL Electronics hakkında
TCL Electronics (1070.HK), dünyanın en hızlı büyüyen tüketici elektroniği şirketlerinden, dünyanın öncü televizyon ve mobil cihaz üreticilerinden birisidir (TCL Communication, TCL Electronics’in yüzde yüz iştirakidir). Yaklaşık 40 yıldır dünya çapında kendi üretim ve Ar-Ge merkezlerini yöneten TCL, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’teki 160’dan fazla ülkede ürünlerini satmaktadır. TCL, “AI x IoT” stratejisi kapsamında televizyon, akıllı telefon, ses cihazları ve akıllı ev ürünleri gibi tüketici ürünlerinin araştırılmasında, geliştirilmesinde ve üretilmesinde uzmanlaşmaktadır. TCL mobil cihazları hakkında daha fazla bilgi için http://www.tcl.com/global/en.html.

TCL, TCL Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, Nokia’nın TCL Communication lisansı altında kullanılan bir ticari markasıdır.