Gezginler ‘‘Devrim Rotası’’ ile Küba’yı keşfedecek

Gezginler ‘‘Devrim Rotası’’ ile Küba’yı keşfedecek

Keşfederken sosyalleştiren tatil platformu GitmekLazım.com, kullanıcılarını ‘‘Devrim Rotası’’ doğrultusunda Küba’yı keşfetmeye davet ediyor. GitmekLazım.com Yönetici Ortağı Serdar Şahin, tur ile ilgili detaylara değinerek, Küba Turu’nun öne çıkan yönlerini ele aldı.

GitmekLazım.com, 14-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘‘Küba Turu Devrim Rotası’’ ile ülkenin kültürel yapısını ve yaşam tarzlarını yakından deneyimleme fırsatı sunuyor. GitmekLazım.com kullanıcıları Küba’nın tarihini ve kültürünü keşfederken sosyalleşerek yeni dostluklar kurmanın yanında papel sistemi ile gezdikçe kazanma imkanına da sahip olacaklar.

Kuzey Amerika’nın incisi Küba’nın tarihine ışık tutuluyor
GitmekLazım.com’un ‘‘Küba Turu Devrim Rotası’’ turu, UNESCO tarafından koruma altına alınan Cienfuegos şehri ve UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi üzerinden geçerek, gezginlere özel deneyimler yaşatacak. Yerel halkın yaşadığı “Casa” isimli evlerde konaklayacak olan gezginler, Küba kültürünü yakından tanıma fırsatına da sahip olacaklar.

Devrim Rotası’yla Küba’yı yakından keşfetmek mümkün
GitmekLazım.com Yönetici Ortağı Serdar Şahin, ‘‘Kurulduğumuz günden beri amacımız kullanıcılarımıza daha önce deneyimlemediği özel bir seyahat imkanı sunmak. Bu kapsamda da bizi tercih eden gezginler, Küba turumuzda UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan kültürel yapıları görebilecek ve yerel halkın ’’Casa’’ ismi verilen otantik evlerinde konaklayabilecekler. Bu sayede Küba’yı daha yakından deneyimleme ve keşfetme fırsatları olacak.” dedi ve sundukları fırsatlar hakkında “GitmekLazım.com’da sunduğumuz “Papel” sistemiyle gezdikçe kazandırmaya ve bir sonraki seyahatlerini avantajlı fiyatlarla gerçekleştirmelerine olanak sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

GitmekLazim.com
2019 yılında kurulan GitmekLazım.com, gezginlere yurt içinde ve yurt dışında birbirinden farklı tur seçenekleri sunuyor. Platform içinde bulunan araçlar ve “Papel Kazan” uygulamasıyla seyahat anlayışına yenilikçi avantajlar getiren GitmekLazim.com, gezginlerin hayalini kurduğu tatili gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.