HUAWEI WATCH GT 3 Pro’nunbilinmeyen özelliklerini test edin

Akıllı saatleri düşündüğümüzde çoğumuz onları yalnızca aktif insanların ihtiyaç duyabileceği sağlık ve fitness takip cihazlarıyla ilişkilendiririz. Spor takibi ve sağlık takibi, çoğu akıllı saatin temel özellikleri olsa da, hakkında hiçbir fikriniz olmayan birçok farklı işlevi de gizlerler. Bazen, akıllı saatinizi kullanmaktan aldığınız zevk ve memnuniyetiniz açısından önemli bir fark yaratan, bariz olmayan bir özelliktir.

Cihazı satın aldıktan sonra, sunduğu tüm aktivite izleme fonksiyonlarını heyecanla test ediyoruz – yürüyüşe çıkıyoruz ve her 5 dakikada bir kalp atış hızımızı veya egzersiz sırasında ne kadar kalori yaktığımızı kontrol ediyoruz. Ancak akıllı saatler bundan çok daha fazlasını sunabilir ve gün boyunca bize eşlik ederek günlük görevlerde yardımcı olabilir. Bu nedenle, yalnızca görünümüyle değil, özellikleriyle de sizi cezbedecek HUAWEI Watch GT 3 Pro gibi ihtiyacınız olabilecek her şeye sahip olan bir akıllı saati seçmek iyi bir fikirdir.

Akıllı saatinize güvenin
Herhangi bir cihazın en temel özelliklerinden biri pil ömrüdür. Elbette, arkadaşlarınızla dışarı çıkmadan hemen önce, bir antrenman sırasında veya tatildeyken, cihazınızın yanlış zamanda pilinin bittiği ve şarj cihazını yanınıza almayı unuttuğunuz bir durumla karşı karşıya kaldınız. Akıllı saatleri geleneksel saatlerden ayıran şey budur: Genellikle akıllı saatlerimizin geleneksel saatlerin aksine sık sık şarj edilmesi gerektiğini unuturuz. Neyse ki Watch GT 3 Pro ile bu sorun da çözüldü. Geliştirilmiş pil mimarisi, Titanium Edition’da 14 güne kadar ve Ceramic Edition’da 7 güne kadar pil ömrü sunduğu için pil hakkında endişelenmeden keyfini çıkarabilirsiniz.

Her zaman hazır olun
Bataryanın kendisi dışında önemli bir unsur da cihazın şarj olma hızı. Tatillerde bisiklet gezisi, sürpriz bir parti veya bir günlük plaj aktivitesi gibi birçok spontane planımız olabiliyor. Böyle anlarda kimse akıllı saatinin şarj olmasını bekleyerek zaman kaybetmek istemez. Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 3 Pro, hızlı ve kullanışlı kablosuz şarjı destekler. Saati tam gün kullanım için şarj etmek yalnızca 10 dakika sürer, böylece şarj süresi gündeminizi etkilemez. Kablosuz şarj, saati birkaç dakikalığına şarj istasyonuna yerleştirmenize ve günün keyfini çıkarmaya devam etmenize olanak tanır.

En önemli veriler parmaklarınızın ucunda
Gelen bildirimleri kontrol etmek, hatırlatıcıları görmek veya spor modunu etkinleştirmek için akıllı saatimizin ekranına günde birkaç kez bakıyoruz. Bu nedenle saatinizin, her taktığınızda bakmaktan keyif alacağınız, aynı zamanda her macerada sizi destekleyen, iyi ve son derece dayanıklı bir ekranla donatılmış olması çok önemlidir.

İster bisiklet sürerek, ister kumsalda serinleyerek tüm gününüzü geçirin, saatin ekranı her zaman okunabilir ve net olacaktır. Huawei’nin ilk tuzlu suya dayanıklı cihazı olduğu için güneş altında sıcakladığınızda bileğinizdeki saatle denize veya havuza atlayabilirsiniz. Ancak yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran, gece saatlerinde de kullanışlı olacaktır. Yıldızları izleyerek dinlendirici bir akşam geçirmek isterseniz, doğru saat kadranını ayarlayarak mevcut ayın evresi ve hatta dünya ile ay arasındaki mesafe hakkında bilgi alabilirsiniz. Her şey ekranda net bir şekilde görüntülenecektir. HUAWEI Watch GT 3 Pro’nun ekranı safir camdan yapıldığı ve bu nedenle çok dayanıklı olduğu için, plaj kumundan veya ormanda hızlı bisiklet sürüşünden kaynaklanan olası çizikler veya aşınmalar konusunda endişelenmenize gerek yok.

Her duruma uyar
Mevcut çeşitli saat yüzleri, özellikle yaz aylarında tarzınızı vurgulamanın veya ruh halinizi yansıtmanın mükemmel yollarından biridir. Akıllı saatinizi her duruma uygun saat yüzleriyle kolayca özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, saat yüzleri galerisi, bir iş toplantısı veya daha resmi bir ortam için profesyonel gözüken bir kadran da sağlayacaktır. Birçok seçenek var, bu yüzden size en uygun olanı seçin.

Ayrıca, HUAWEI Watch GT 3 Pro, günün anına veya günlük aktivite seviyenize göre değişen kadranlarla birlikte geldiğinden dinamik saat yüzlerini de seçebilirsiniz. Dinamik gün batımı-gün doğumu saat kadranı ile kolunuzu her kaldırdığınızda gün doğumu ve gün batımının tam zamanını bileceksiniz. Ve o gün için planlanan tüm aktiviteleri tamamladığınızda kadranda açan yeşil yonca saat kadranı ile günlük ilerlemenizi takip edebileceksiniz.

Her bir özellik gereklidir, ancak HUAWEI Watch GT 3 Pro kadar benzersiz bir cihaz yaratan, tüm temel işlevlerin en beklenmedik olanlarla birleşimidir. Günlük yardımcınız, kişisel antrenörünüz ve göz alıcı bir aksesuar haline gelen güvenilir bir akıllı saat ile kendinizi ifade edebilirsiniz.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Serisi bağımsız olarak çalışabilir, ancak çoğu durumda bir akıllı telefon ile eşleştirilecektir. Akıllı saat, Android veya iOS işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla kolayca senkronize edilebilir.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro 46mm deri ve kauçuk kayışlı versiyonları 5.499 TL, titanyum modeli ise 7.499 TL, 43mm deri kayışlı versiyon 6.499 TL, seramik versiyon 8.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Peşin fiyatına 4 taksit imkânı tanınan akıllı saatler ile birlikte ayrıca, kişisel sağlık izlemesini tamamlayıcı olarak HUAWEI Akıllı Tartı 3 hediye ediliyor.