İndeks Bilgisayar’a HP’den iki ödül

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, HP tarafından “2021 En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcı” ve “2021 En Geniş Bayi Ağına Sahip Dağıtıcı” ödüllerine layık görüldü.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 2021’i kârla kapatan şirket, teknoloji sektörünün önde gelen markalarından HP tarafından “2021 En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcı” ve “2021 En Geniş Bayi Ağına Sahip Dağıtıcı” ödüllerine layık görüldü.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “33 yıldır Türkiye genelindeki 8 bini aşkın bayi kanalımızla son tüketiciye avantaj ve kalite sunuyoruz. 2021’de elde ettiğimiz başarılı sonuçları bu iki güzel ödül ile taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz. Gelecek yıllarda da tüm dağıtım anlaşmalarımızla faaliyetlerimizi aynı özenle sürdürüp, başarılarımıza yenilerini eklemek için tüm ekibimizle çalışıyoruz” dedi.

www.index.com.tr
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index AŞ, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilişim teknoloji kulvarındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200’den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index AŞ’nin dağıtımını yaptığı markalar arasında Apple, HP, Lenovo, Canon, Asus, Intel, LG, Microsoft, Epson, Kingston gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran’ından bu yana BIST’de işlem görmektedir.