Kids Islak Tuvalet Kağıdı, çocukların sağlıklı bir yol arkadaşı.

Çocukların tuvalet sonrası hijyenleri, kişisel temizliğin en önemli adımları arasında yer alıyor. Islak tuvalet kağıtları, kuru tuvalet kağıtlarından daha verimli ve daha temiz bir silme deneyimi sunarken; tuvalet eğitiminde destekleyici bir rol oynuyor. Private label üretim alanında Avrupa’nın en büyük dört üreticisinden biri olan Sapro’nun, Hops markasıyla çocukların tuvalet eğitimine kendi istekleriyle katılımına destek olmak amacıyla ürettiği “Kids Islak Tuvalet Kağıdı” kişisel bakımın ve temizliğin olmazsa olmazları arasında yer alıyor.
Çocukların yumuşacık tenlerine özel olarak tasarlanmış olan, cildi temizlerken bir yandan da ferahlatan ve besleyen bu ıslak tuvalet kağıtları, içerdiği özel formüllerle cildin pH değerini koruyor. 100% doğal kökenli liflerden geliştirilmiş olan ürün, renkli ambalajı ve tatlı meyve kokusuyla da çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmanın en rahat yolu olarak öne çıkıyor. Dermatolojik olarak test edilen ürün, papatya ekstraktı ile cildi tazeliyor, nemlendiriyor ve çocukları sağlıklı bir geleceğe hazırlıyor.
Suda çözünebilir, doğa dostu ve vegan
Hijyen tutkunlarının cilt sağlığına büyük önem veren ve son teknoloji laboratuvarlarında gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ürünler sunan Hops markasının, “Kids Islak Tuvalet Kağıdı”, nonwoven özelliğine bağlı olarak suda çözülebiliyor. Suda çözünebilme özelliğiyle klozete bir kerede arka arkaya iki tane atılabilen Kids Islak Tuvalet Kağıdı, doğayı koruyor ve Sapro’nun çevreye duyarlı üretici kimliğine vurgu yapıyor. Ürün, çözünebilirlik yönergelerine uygun olarak üretilmesinin yanı sıra EDANA GD4 standartları testlerini başarıyla tamamlayarak onaylanmış durumda.
Ürünlerinin hayvansal kökenli kimyasallar içermemesini önceliğine alan, aynı zamanda hayvanlar üzerinde herhangi bir test gerçekleştirmeyen Sapro, Hops markalı “Kids Islak Tuvalet Kağıdı’nı da aynı yaklaşımla üretiyor. Farklı botanik içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerle tüketicilerin her türlü talebini karşılayan ürünler sunan Sapro, Hops markalı Kids Islak Tuvalet Kağıdı’nı da Avrupa Birliği standartları doğrultusunda bütünüyle vegan olarak üretti.
Sapro’nun tüm ürünlerine trendyol.com; hepsiburada.com ve amazon.com.tr dahil birçok online satış kanalından ulaşabilirsiniz.