L’Occitane Precious ’la Ölmez Otu

İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özü kombinasyonu kullanılan Immortelle Precious Enriched Emulsion, cildin hacmini artıran retinolün en doğal alternatifi olarak, elastikiyet kaybını ve pürüzlü dokuları tamamen onarıyor.

Yüzde 100 doğal en güçlü antioksidan
L’Occitane yıllar süren AR-GE ile ulaştığı Ölmez Otu’nun yeni özü “Ölmezotu süper bomba”; ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özünün bir karışımı. Bu güçlü ve yüzde 100 doğal kökenli antioksidan, serbest radikal hasarına karşı savaşıyor, cilt elastikiyetini koruyor ve gözeneklerin görünümünü en aza indiriyor. Testlerden sonra gelen sonuçlar retinolün en doğal alternatifi olduğunu tescillediğinden Fransa’da ek bir patent tescili bile yapıldı.

Keşiflerden biri de ölmezotu esansiyel yağının cildin bariyerini güçlendiren seramid sentezini artırması. Ölmezeotu esansiyel yağı ve süper öz kombinasyonu; cildin uzun süreli olarak nemini korunmasını sağlıyor. Cilt günlük hasarlara karşı daha elastik ve daha canlı görünüyor.

Precious Enriched Emulsion – Yeni ürün

Pürüzlü dokuları yok eden kombinasyon
Ölmezotunun kendini yenileme özelliğini taşıyan yeni Immortelle Precious serisi ölmezeotu antioksidan süper bombayı kullanıyor. İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezeotu süper özü kombinasyonu ile cildi adeta yeniden ayağa kaldırıyor; cildin elastikiyet kaybında azalma ve gözeneklerde gözle görünür iyileşme sağlıyor.

Yeni Immortelle Precious Enriched Emulsion, yüzde 8 yağ fazı ile geliştirilmiş, cilt tarafından hızlıca emilen süt kıvamında sunuluyor. Ayrıca cildi dolgunlaştıran mikro hyaluronik asit ve gözenekleri ve pürüzlü dokuları düzenlemek için yüksek konsantrasyonda mercimek özü içeriyor. Sonuç, sadece 14 gün sonra toparlanabilen esnek bir cilt. Cilt kısa sürede yüzde 13 oranında tonlanıyor, gözenek boyutu yüzde 9 küçülüyor, cilt dokusu yüzde 7 oranında iyileşiyor.

Güç Yayan Altın Yağ Divine Youth Oil
Ölmezotu süper öz, ölmezotu esansiyel yağı, ölmezotu sıvı öz ve ölmezotu yağı özünün güçlü karışımını içerem Immortelle Divine serisinden Youth Oil de Argan Yağı ile zenginleşti.
Ölmezotu çiçeğinin gücünü tamamen cildinize aktaran süper özü de içeren Youth Oil, cildin hacmini artıran retinole de doğal bir alternatif.
Besleyici ve pürüzsüzleştirici özellikleri ile bilinen Argan yağı ile yenilenen Youth Oil, cildi nemlendiriyor, canlılığın korunmasına ve günlük hasarlara karşı daha dirençli olmasına yardımcı oluyor.
Cilde adeta kaşmir yumuşaklığı sunan Immortelle Divine Youth Oil’in her bir şişesinde 600 adet ölmezotu çiçeği bulunuyor. Ölmez otu çiçeği, kırışıklıkları gözle görülür iyileştirmeye yardımcı oluyor, cilde sıkılık, elastikiyet sağlıyor. Cildin dolgunluğunu ve canlılığını artırmaya yardımcı oluyor.

Precious Enriched Emulsion 75 ml – 1085 TL
Overnight Reset Serum 30 ml – 1085 TL
Divine Youth Oil 30 ml – 1685 TL
Precious Cream 50 ml – 990 TL
Divine Cream 50 ml – 1685 TL

Sadece bir çiçekten gelen onlarca fayda…
L’Occitane için Korsika’da yetişen ve hasat edilen ölmezotu; “sürdürülebilir kaynak” vaadimizin en önemli örneğidir.

Ölmezotu Esansiyel Yağı
En önemli aktif bileşenimiz. Konsantrasyonuna, diğer içeriklerle olan ilişkisine bağlı olarak; cildin yatışmasına, iyileştirilmesine, elastikiyetini korumaya yardımcı olur. Kolajen takviyesine ve cildin güçlenmesine yardımcı olan % 100 doğal kökenli bir içeriktir.

Ölmezeotu Süper Öz
Cildinize karşı nazik olurken, retinole doğal alternatif özelliği ile cildin dolgunlaşmasına yardımcı olur.

Ölmezotu Yağı Özü
Besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından zengindir.

Sıvı Yapıda Ölmezotu Süper Öz
Ölmezotu esansiyel yağı ile birleştiğinde, mavi ışığa aşırı maruz kalmanın ciltte neden olduğu oksidasyona karşı koruma sağlar.

Sıvı Yapıda Ölmezotu özü
Antioksidan bakımından zengindir.

Ölmezotu Özsu Özü
Cildinizde anında yatıştırıcı etki ile cildi günlük dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.