Mama Luma, Kinabalu Koleksiyonuyla yaza şıklık katıyor Canlı renkler, tropik desenler

Mama Luma, kız çocukları için hazırladığı sıra dışı ve rengarenk tasarımlarını Kinabalu’da bir araya getiriyor. Yazın tüm enerjisini yansıtan kıyafetler ve birbirini tamamlayan aksesuarlar özel yaz buluşmalarında kız çocukları ve annelerinin ilk tercihi oluyor.

Lüks ve modern çocuk giyimin sevilen markası Mama Luma, özel yaz davetleri için birbirinden canlı renk ve desenlerle hazırladığı Kinabalu koleksiyonunu kız çocuklarının beğenisine sunuyor. Doğadan ilham alan ve özenle hazırlanan Kinabalu tasarımları, tropik desenler ile çarpıcı görünümler yaratırken, zümrüt yeşili ve fuşya pembenin benzersiz uyumu ise yazın ritmini yakalayan, fazlasıyla enerjik kombinler ortaya çıkarıyor. Mama Luma’nın kendine has moda dokunuşları Kinabalu’da da güçlü bir şekilde seçiliyor; çok katlı ve pileli etekler, broş tarzı aksesuarlar ve gösterişli çiçek aplikeleri, kıyafetlerin her birini benzersiz bir tasarım ürününe dönüştürüyor.

Mama Luma, Kinabalu koleksiyonunda elbise ve etek-bluz kombinlerinin yanında pantolon-bluz kombinlerine de yer veriyor. Koleksiyonun en öne çıkan parçalarından olan yeşil bol paça pantolon ve geniş fiyonklu organza gömlekle oluşturulan kombin, çağdaş ve klasik tarzı çocuk modasıyla buluşturan en çarpıcı örneklerden biri ve bu yönüyle, sıra dışı giyinmeyi seven kız çocuklarının da favorisi haline geliyor.

Mama Luma’nın ürünlerine internet mağazasının yanı sıra Galataport’taki mağazası ve Beymen mağazalarından ulaşılabiliyor.