myvivoshop siparişlerinde vivo V Serisi’ne TWS kulaklık hediye

vivo, 10 – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirdiği yaz kampanyası kapsamında myvivoshop.com adresinden verilen V Serisi siparişlerinde güçlü özellikleriyle beğeni toplayan kablosuz kulaklıklarını hediye ediyor.

Yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların dikkatini çeken dünyanın lider teknoloji markalarından vivo, Türkiye’deki kullanıcılarına özel resmi satış kanalı myvivoshop.com için yeni bir kampanya başlattı. Tüketiciler, 10 – 31 Ağustos tarihleri arasında myvivoshop.com üzerinden V Serisi’nden yapacakları telefon alışverişlerinde hediye olarak vivo kablosuz kulaklıklara da sahip olacak. vivo V23 5G telefon alan kullanıcılara TWS2 ANC kablosuz kulaklık, V21 ve V21e model tercih eden kullanıcılara ise yüksek performanslı TWS2e kulaklık hediye ediliyor.

Yaz kampanyası kapsamında hediye TWS kulaklıkların yanı sıra; myvivoshop’a üye olanlara özel 100 lira hediye çeki ve sevdikleri ürünleri myvivoshop sepetine eklemiş ancak henüz satın almamış müşterilere özel 200 lira değerinde hediye çeki fırsatları sunuluyor.

vivo V23 5G’de TWS 2 ANC kulaklıkla müziği doruklarda yaşayın

vivo V23 5G, Türkiye’de bir ilk olan güneş ışınlarına ve diğer UV ışını kaynaklarına maruz kaldığında renk değiştiren arka cam yüzeyi, 7.39 mm’lik ultra ince çerçevesi ve gücünü havacılıkta kullanılan birinci sınıf alüminyumdan alan tek parça metal düz çerçevesi ile mükemmel tasarımı yeniden tanımlıyor. vivo V23 5G; 2400×1080 piksel 6.4 inç full HD+ çözünürlüklü ve 90 Hz yenileme hızına sahip Amoled ekranı ve 50 MP geniş açılı otomatik odaklama özellikli çift ön kamerasıyla tüketicilerin büyük beğenisini topluyor.

V23 5G telefon alan kullanıcılara hediye edilen TWS2 ANC kulaklık, 4,7 gram ağırlığı ve kulağa tam oturan zarif tasarımı ile tüketicilere rahat bir kullanım sunuyor. Gelişmiş akustik tasarımı, 12,2 mm’lik süper güçlü bas sistemi ve 40 dB “Gelişmiş Gürültü Önleme” özelliği ile kullanıcılara akıcı bir deneyim sağlıyor. Kullanıcılar önemli bir telefon görüşmesi yaparken veya en sevdiği şarkıyı dinlerken tek dokunuşla dış dünyadan ayrılabiliyor, gürültü engelleme derecesini otomatik olarak ayarlayabiliyor veya şeffaflık modunu seçerek bulunduğu ortama dahil olabiliyor. 29 saatlik ultra uzun pil ömrüne sahip TWS 2 ANC kablosuz kulaklıklar, aktif gürültü önleme özelliği açıkken 4,1 saate, bu özellik kapalı olduğunda ise 7,3 saate kadar stüdyo kalitesinde ses deneyimi sunuyor.

vivo V21 ve V21e modellerini TWS2e kulaklık ile deneyimleyin

vivo V21 serisi, kamera odaklı özellikleri ve avantajlarıyla tüketiciler için ideal telefonları sunuyor. vivo V21, kendi segmentinde benzersiz bir özellik olan 44 MP OIS ön kamerası ve 64 MP OIS arka kamerası ile fotoğraf ve video çekme konusunda olağanüstü bir performansa sahip. V21e modeli ise şık bir gövdede profesyonel düzeyde fotoğrafçılık ve videografi yetenekleri sunan 44 MP AF ön kamera ve 64 MP HD arka kamera ile birlikte geliyor. Son derece şık ve ultra ince bir tasarıma sahip olan her iki model de stabil videolar, güzel selfieler ve net gece sahneleri arayan kullanıcılar için harika seçenekler sunuyor.

vivo’nun gece selfiesi özellikli V21 ve V21e tercih eden kullanıcılarına hediye ettiği TWS2e kulaklığı; tek bir şarj ile 7,6 saat, şarj kutusuyla eşleştirildiğinde ise 30 saatlik uzun pil ömrüne sahip. Olağanüstü güç yönetimiyle bir araya getirilen kulaklık gittiğiniz her yerde kullanıcılara ihtiyacı olan tüm özgürlüğü sunuyor.

Communication Partner Ayla Kayrak aylakayrak@cpartner.com.tr
533 384 5176

vivo Hakkında;

vivo, ana işi akıllı cihazlara ve akıllı hizmetlere odaklanan ve tasarım odaklı bir değere dayalı harika ürünler yaratan lider bir küresel teknoloji şirketidir. vivo, her zaman insanlarla dijital dünya arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Eşsiz yaratıcılığı ile vivo, insanlara giderek daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunar. Benfen*, kullanıcı odaklılık, tasarım odaklı değer, sürekli öğrenme ve takım ruhu gibi şirket temel değerlerini sahiplenen vivo, daha sağlıklı, daha sürdürülebilir dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uygulamaktadır. Mükemmelliği sunmak için en iyi yerel yetenekleri bir araya getirip geliştiren vivo, Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şanghay ve Xi’an’daki 7 Ar-Ge merkezi ağı tarafından desteklenmektedir. 5G, yapay zekâ, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık ve diğer gelecek vaat eden teknolojileri içeren en gelişkin kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

vivo’nun ayrıca, yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip akıllı bir üretim ağı (marka yetkili üretim merkezleri dahil) bulunmaktadır. Şu an itibariyle vivo, satış ağını 60’tan fazla ülke ve bölgede genişletmiştir ve dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından sevilmektedir.

*”Benfen”, doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma konusundaki tutumu açıklayan bir terimdir- bu, vivo’nun teknolojiyi iyilik için inşa etme misyonunun ideal açıklamasıdır.

https://www.vivo.com/en/about-vivo/news adresinden vivo haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.