Nomi’den hem sağlıklı hem lezzetli atıştırmalıklar

Dünyada çok yaygın olan sağlıklı beslenme trendi Türkiye’de de her geçen gün daha fazla benimseniyor. Katkısız, koruyucusuz, ilave şeker içermeyen paketli ürünler üreten sağlıklı atıştırmalık markası Nomi, hem sağlıklı hem lezzetli atıştırmalıklar yemek isteyenlere en iyi alternatifleri sunuyor.

Türkiye’de hem lezzetli hem de gerçek anlamda sağlıklı denebilecek atıştırmalık ürün çeşidinin eksikliğinden yola çıkılarak kurulan Nomi, doğal lezzetlerin besin değerlerini koruyan, hiçbir katkı, koruyucu veya renklendirici madde içermeyen ürünleriyle tüketicilere lezzet şöleni yaşatıyor.

Şef ve beslenme uzmanları tarafından büyük bir titizlikle, en doğal besinler ve en temiz içeriklerle reçeteleri hazırlanan markanın ürünleri, atıksız üretim ilkesiyle üretiliyor. Nomi ürünleri, ilave şeker içermeyen üç çeşit tatlı, dört çeşit tuzlu atıştırmalığın yanı sıra 18 çeşit freeze dried meyve ve sebze cipslerinden oluşuyor.

Nomi Kurucusu Ebru Alpay, “Ülkemizdeki nice kadın girişimcilerden biri olarak sağlıklı beslenmeden vazgeçmeden, aynı zamanda lezzetli gıdalar yemekten de mahrum kalmadan, elimizin rahatlıkla gidebileceği atıştırmalıkların hayatımızın bir parçası olması için bu yola çıktım” diyor.

Nomi ürünlerine Trendyol, Amazon, Hepsiburada, ozelbeslenme.com ve nomifoods.co’dan ulaşılabiliyor.

Nomi hakkında:
Nomi, sağlıklı atıştırmalık markasıdır. İşin bilimini de bilen Ebru Alpay tarafından kurulmuştur. Ürünlerin Ar-Ge çalışmaları 2021 yılında başlamıştır. Şef ve beslenme uzmanları tarafından büyük bir titizlikle, en doğal besinler ve en temiz içeriklerle reçeteleri hazırlanan markanın ürünleri, sayısız tadımlar ve değerlendirmelerin sonunda Nisan 2022’de müşterilerle buluşmuştur. www.nomifoods.co