Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti ile en ferahlatıcı mokteyl tarifleri

Egzotik tadı ile merak uyandıran pitayanın eşsiz aromasıyla, 2022 yazına özel olarak üretilen Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti, bunaltan sıcaklara serinletici bir alternatif sunuyor. Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti tropik esintiler taşıyan tadıyla en güzel yaz mokteyllerinin de vazgeçilmezi olmaya aday.
Red Bull’un bu yaza özel olarak pitayanın egzotik aromasıyla tatlandırdığı yeni ürünü Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti, yaza damgasını vurmaya devam ediyor. Sınırlı sayıda üretilen ve haziran ayı itibarıyla Red Bull enerjisiyle pitayanın çarpıcı lezzetini aynı kutuda buluşturan favori tat, yaz günlerine keyif katacak en güzel 2 mokteyl tarifini de lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.
1.Ekşi ve tatlının ahengi
Passion fruit püresi, yeşil elma suyu, limon suyu, şeker şurubu ve en son eklenen Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’nin hem tat hem de renk kattığı kokteyl, yazın en sıcak ve güneşli günlerinin gözde içeceği olmaya aday.
Malzemeler: Passion fruit püresi (3 cl), yeşil elma suyu (3 cl), limon suyu (2 cl), şeker şurubu(1 cl), Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti
Tarif: Passion püresi, yeşil elma suyu, limon suyu ve şeker şurubunu karıştırın. Karışımı bol buzla çalkalayıp bardağa aktarın. Top up olarak Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti ve bol buz ekleyin. Bardağınızı elma parçaları ve lime ile süsleyerek servis edin.

2. Meyve Ferahlığı
Orman meyvesi püresi, turunç karışımı, vanilya şurubu ve son olarak birbirinden özel tarifler için keyifli bir seçenek oluşturan Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’nin zarif birleşiminden ortaya çıkan bir diğer kokteyl de ferahlığının yanında egzotik tadı ile dikkat çekerek herkesi yoğun bir lezzet yolculuğuna davet ediyor.
Malzemeler: Orman meyvesi püresi (3 cl), turunç karışımı (3 cl), vanilya şurubu (1 cl), Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti
Tarif: Sırasıyla orman meyvesi püresi, turunç karışımı, vanilya şurubunu ekleyip bol buzla çalkalayın. Karışımı süzgeçten geçirerek bardağa aktarın. Bol buz ve top up olarak Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti ekleyerek, lime ve kuru portakal eklediğiniz bardağı servise hazır hale getirin.

Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti hakkında
Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti sadece bu yaz için sınırlı sayıda üretildi. Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti; şeftali, yaban mersini, tropikal meyve, hindistan cevizi & açai, lezzetlerinin ardından, Editions ailesinin beşinci üyesi olarak yazı kanatlandırmak isteyenlere eşlik edecek.