Sonbahar/Kış 2022’de Levi’s® Gold Tab™, Kuzey Kaliforniya dokunuşuyla vintage esintisi

Levi’s®, Kaliforniyalı kökenleri sayesinde Batı Yakası yaşam tarzıyla derinden temas halinde olsa da “Batı” her zaman kumsallar ve güneş ışığı anlamına gelmiyor. Dağlar, ormanlar, vadiler ve göller de bölgenin önemli bir parçası… Doğanın parmak ucunda olduğu bu açık hava yaşam tarzı, hem konfor hem de stil için giyinmek anlamı taşıyor. Levi’s® Gold Tab™ Koleksiyonu konfor ve stili bir araya getirenler için vazgeçilmez seçenekler oluşturuyor.

Sonbahar/Kış 2022’de Levi’s® Gold Tab™, Kuzey Kaliforniya dokunuşuyla vintage esintili bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Levi’s® yaşam tarzının doğal uzantısı, nostaljinin konforla buluştuğu, 70’ler ve 80’lerin harmanlandığı modern bir kesişim noktası. Her ortamda giyime uygun, gündelik parçalara dayanan Gold Tab™, vintage esintili, konforlu giysilere rahat ve havalı bir bakış açısı getiriyor.

Koleksiyon toprak tonları ve ana renkleri karıştıran renk paleti ile eşofman, hoodie ve tişört gibi kapsül elementlerin yanı sıra atlet, jogger ve tayt gibi daha sportif parçaları da içeriyor. Kapüşonlu ve kanguru cepli anorak, kapitone şişme yelek, şort ve tişört gibi erkek ürünlerinde teknik detaylar öne çıkıyor. Sırt bölümünde Kuzey Kaliforniya’dan ilham almış grafikler bulunan orman yeşili kadın kolej ceket koleksiyonun favorileri arasında yer alıyor. Grafikler ayrıca sweatshirt, hoodie ve tişörtler üzerinde de bulunuyor.

Koleksiyonda, Kaliforniya’nın doğal destinasyonlarını çağrıştıran grafikler, tişört veya hoodie üzerine kombinlenebilecek ekoseli, örme kumaştan gömlek ceket bulunuyor. Levi’s® Gold Tab™ yeni bir eşofman altı, sweatshirt ve hoodie serisi de sunuyor.

“Levi’s® Gold Tab’in ilhamını Batı Yakası esintilerinden, doğasından ve aktif yaşam tarzından aldık. Koleksiyon, komfora dayanıyor ve Levi’s® DNA’sını nostaljik ’70’ler ve 80’ler görünümü ve hissi ile harmanlıyor. Doğa, spor, konfor ve kolaylıkla buluşuyor.” – Karyn Hillman, Baş Ürün Yetkilisi, Levi Strauss & Co.

Dekupelere https://we.tl/t-Febfm3IHFr linkinden ulaşabilirsiniz.
Kampanya görsellerine https://we.tl/t-iDjD5Zv65c linkinden ulaşabilirsiniz.

Levi Strauss & Co. Hakkında:
Levi’s® markası, klasik Amerikan stilini ve zahmetsiz havalılığı özetler. 1873’te Levi Strauss & Co. tarafından icat edilmelerinden bu yana, Levi’s® jean’ler, nesiller boyu insanların hayal gücünü ve sadakatini yakalayarak dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline geldi. Bugün, Levi’s® marka portföyü, hazır giyim sektöründe benzeri olmayan öncü ve yenilikçi bir ruhla gelişmeye devam ediyor. Önde gelen denim giyim ve aksesuar yelpazemiz 110’dan fazla ülkede mevcut olup, dünyanın dört bir yanındaki bireylerin kişisel tarzlarını ifade etmelerine olanak tanır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen levi.com.tr’yi ziyaret edin.