Tam Kapatıcılık Sağlayan Doğal Bir Görünüm: YENİ Skin Full Cover Concealer ile Tanışın!

16 saat boyunca çizgilere dolma yapmadan cildi kusursuz görünüme kavuşturan, tüy kadar hafif bir kapatıcı düşünün. İşte karşınızda YENİ Skin Full Cover Concealer. Besleyici ve nemlendirici formülüyle rahat, hafif ve pürüzsüz bir bitiş sağlayan bu kapatıcı, aynı zamanda koyu halkaları ve kızarıklığı gibi cilt endişlerini kapatmaya yardımcı olarak taze bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.
Sadece tek bir katta kapatıcılık sağlayan YENİ Skin Full Cover Concealer yumuşak ve daha rahat bir his için cildin nem düzeyini dengeler. Cildinizde ağırlık hissettirmeden koyu halkaları ve kusurları anında aydınlatır.

Kendinizi özgürce ifade etmenin ve içinizden geldiği gibi mimik yapmanın keyfini çıkartın! YENİ Skin Full Cover Concealer, 16 saate kadar her duyguyu özgürce ifade edebilmeniz için çizgilere Dolmayan ve kırışıklık yaratmayan formül ile tasarlandı!

UYGULAMA ÖNERİLERİ:
Koyu halkaları gizleyin: Konik ucu özel aplikatörü ile gözünüzün iç köşelerinden çapraz olarak göz altlarının kenarına kaydırın ve ardından parmak uçlarınızla dağıtın.
Kusurları yok edin: Konik ucu (özel aplikatörü) lekelere ve koyu noktalara sürün.
Ton eşitleyin: Dış kısmını, ekstra kapamaya ihtiyaç duyan daha geniş alanlarda kullanın.

12 Eylül itibariyle satışa sunulacaktır.

Bizi takip edin! @bobbibrownturkiye

Fiyat Bilgisi:
Skin Full Cover Concealer (8ML) 590TL
Skin Full Cover Concealer (2ML) 290TL