TCL’den futbolseverlere müjde! Yıldız futbolcularla tanışma fırsatını kaçırmayın

TCL’in yıl sonuna kadar sürecek kampanyası kapsamında futbolseverler, Phil Foden, Pedri ve Raphaël Varane ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak. Üstelik başvuru için herhangi bir satın alma şartı da yok. Tek yapmanız gerek 31 Aralık’a kadar başvurunuzu yapmak.

Dünyanın önde gelen akıllı teknoloji şirketlerinden TCL, futbolseverleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Futbolseverler yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında İngiltere’nin olağanüstü genç orta saha oyuncusu Phil Foden, İspanya’nın yükselen süper yıldızı Pedri ve Fransız milli takımının kilit savunma oyuncusu Raphaël Varane ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak. Üstelik başvuru için herhangi bir satın alma şartı da yok. 31 Aralık’a kadar aşağıdaki link üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Kampanya ile ilgili açıklamada bulunan TCL Communication Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Topuz; “TCL’in marka elçileri, insanlara mükemmellik yolunda ilham vermeyi amaçlıyor. Marka elçilerimizle çalışmaya başladığımızda elçiler ile tüketiciler arasında gerçek bir bağ oluşturmayı da amaçladık. Bu nedenle tüketicilere favori oyuncularıyla buluşma şansı vermek istedik. Bu yeni kampanyamız ile Türkiye’deki futbolseverlerin dünyanın en iyi futbolcularıyla tanışma fırsatını yakalayacak olmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Başvuru formunu doldurmak için: https://tcl-inspirefootball.com/

TCL Electronics hakkında
TCL Electronics (1070.HK), dünyanın en hızlı büyüyen tüketici elektroniği şirketlerinden, dünyanın öncü televizyon ve mobil cihaz üreticilerinden birisidir (TCL Communication, TCL Electronics’in yüzde yüz iştirakidir). Yaklaşık 40 yıldır dünya çapında kendi üretim ve Ar-Ge merkezlerini yöneten TCL, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’teki 160’dan fazla ülkede ürünlerini satmaktadır. TCL, “AI x IoT” stratejisi kapsamında televizyon, akıllı telefon, ses cihazları ve akıllı ev ürünleri gibi tüketici ürünlerinin araştırılmasında, geliştirilmesinde ve üretilmesinde uzmanlaşmaktadır. TCL mobil cihazları hakkında daha fazla bilgi için http://www.tcl.com/global/en.html.

TCL, TCL Corporation’ın tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, Nokia’nın TCL Communication lisansı altında kullanılan bir ticari markasıdır.