Yıllarca Eskimeyen Klasik Skagen

Her zevke hitap eden zengin koleksiyonlarıyla fark yaratan Skagen’in yeni modeli, yalın ama modern çizgilere sahip stiliyle tüm gözleri üzerinde topluyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Skagen’in yeni modeli, yalın zarafetiyle göz alıyor. Artık bir Skagen klasiği haline gelen hasır bileziğin yuvarlak bir kasayla buluştuğu saat, güçlü duruşuyla dikkat çekiyor. Saatin beyaz kadranındaki çizgisel indeks son derece estetik görünüyor. Abartıdan uzak bir şıklığın mümkün olduğunu gözler önüne seren saat, bu sayede yıllarca kullanılabilecek yeni bir klasik yaratıyor.

Skagen’in farklı tarzlara hitap eden zengin saat koleksiyonları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde yer alıyor.

Ürün Bilgisi:
SKW2692

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.